Opis

Odszkodowania powypadkowe – Kancelaria Prawna Prospectrum Rzeszów Podkarpacie

Likwidujesz szkodę z polisy OC sprawcy? Możesz stracić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, jeśli się o nie odwołasz. Ubezpieczyciela zaniżają ponad 90% wypłacanych odszkodowań

Jeśli miałeś w ciągu ostatnich 3 lat stłuczkę lub wypadek samochodowy z winy innego kierowcy to należy Ci się wysokie odszkodowanie. To jednak nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć, ile powinieneś dostać. Dlaczego? 99% przeanalizowanych przez Kancelarię Prawną Prospectrum odszkodowań z tytułu szkody OC jest zaniżanych.

Chcielibyśmy wierzyć w rzetelność wypłat towarzystw ubezpieczeniowych, rzeczywistość nie jest tak kolorowa – średnia wartość zaniżenia odszkodowania to ok. 18000 zł, a według statystyk 99% kosztorysów jest zaniżanych – wynika z analiz przeprowadzonych przez Kancelarię Prospectrum.

Odszkodowanie z OC sprawcy ma jeden cel – pokryć koszty przywrócenia pojazdu do stanu przed kolizją ale ubezpieczyciel będzie robił wszystko, by wypłacić Ci jak najmniej pieniędzy.

Ubezpieczyciele od lat zaniżają koszt naprawy, co pozwala im zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy zł na jednej sprawie.

Ubezpieczyciele oszczędzają na:

roboczogodzinach,

częściach zamiennych,

rabatach,

amortyzacji części,

sztucznym pomniejszaniu ilości lakieru niezbędnego do naprawiania lub pomalowania pojazdu po szkodzie.

Na szczęście nie jesteś bezradny wobec tego procederu. Istnieje na rynku firma, która bezpłatnie przeanalizuje dokumentację szkody na pojeździe, by uzyskać dla Ciebie jak najwyższą dopłatę do wypłaconej już rekompensaty.

Mowa o Kancelarii Prawnej Prospectrum, czyli najnowocześniejszej i największej polskiej firmie odszkodowawczej w Internecie, która od lat z sukcesem podbija rynek odszkodowań.

Kancelaria Prawna Prospectrum to również najbardziej polecana Kancelaria Prawna w Polsce

Kto może walczyć odszkodowanie z OC sprawcy? To proste – każda poszkodowana osoba, która miała stłuczkę lub wypadek komunikacyjny w ciągu ostatnich 3 lat. Zaliczasz się do tej grupy? Najprawdopodobniej ubezpieczyciel nie wypłacił Ci tyle, ile powinien. Warto więc zwrócić się do ekspertów, dzięki którym otrzymasz wysokie odszkodowanie.

Nie ma potrzeby odwiedzania kilku instytucji i wypełniania stosu dokumentów. W tym przypadku, by zyskać dopłatę do odszkodowania z OC sprawy, wystarczy kilka kroków.

Jesteśmy KANCELARIĄ PRAWNĄ działającą na terenie całego kraju. W każdym województwie zapewniamy Ci darmowego adwokata lub radcę prawnego.

Nasza misja zawiera się w słowach: więcej niż odszkodowanie. Powierzając nam sprawę możesz liczyć na kompetentne porady we wszystkich kwestiach prawnych związanych z obsługiwanym wypadkiem (świadczenia z ZUS, postępowanie karne, sprawa spadkowa, ubezwłasnowolnienie itp.)


USZKODZONY POJAZD? ZANIŻONE ODSZKODOWANIE? TO JUŻ NIE PROBLEM! SPRAWDŹ PONIŻEJ.DARMOWA WERYFIKACJA SZKODY, KOSZTORYSU ZA WYPADKI DO 3 LAT WSTECZ
Miałeś wypadek będąc:
-Pieszym?
-Rowerzystą?
-Kierowcą bądź pasażerem?
-Straciłeś bliską Ci osobę w wypadku po 9 sierpnia 1997r.?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nie pobieramy opłat z góry. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania z OC sprawcy.

Od 2010 r., pomagając kierowcom, pracownicy Kancelarii Prawnej Prospectrum przeanalizowali tysiące spraw swoich klientów, z  których 100 % zakończyło się wygraną z ubezpieczycielem

I to właśnie czyni Kancelarię Prawną Prospectrum liderem w odzyskiwaniu wyższych odszkodowań. Nic więc dziwnego, że interesuje się nią coraz szersze grono Polaków. Co więcej, widać, że cieszy się ona dużym zaufaniem wśród klientów, co potwierdzają setki pozytywnych opinii w Internecie:

Google 4,9

Facebook 100% pozytywnych opinii

Zadzwoń i zaufaj najbardziej polecanej Kancelarii Prawnej w Polsce

Telefon 173070703

biuro@prospectrum.pl

173070703

Wysokie odszkodowania - Kancelaria Prospectrum

27 dni temu
Szopena, 35-055, Rzeszów, Polska
Więcej ogłoszeń użytkownika Kancelaria Prawna Prospectrum Odszkodowania Rzeszów

Korzystając ze strony recity.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z naszą Polityką prywatności.